Hakkımızda

Türkiye’nin 3. Büyük metropolü olan fuarlar ve kongreler merkezi İzmir, ticaret ve sanayi ile bütünleşmiş çağdaş bir liman kentidir. İzmir’in batısında renkli denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadası uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma İmparatorluk devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm İyon kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyordu. İzmir, yatlar ve gemilerle çevrilmiş uzun ve dar bir körfezin başında yer almaktadır. Ilıman bir iklime sahip olup, yazında denizden gelen taze bir serinlik güneşin sıcaklığını alıp götürmektedir. Sahil boyunca palmiye ağaçları ve geniş caddeler bulunmaktadır. İzmir Limanı İstanbul’dan sonra ikinci büyük limandır. Canlı ve kozmopolit bir şehir olan İzmir’de, uluslararası sanat festivalleri ve İzmir Enternasyonal Fuarı oldukça önemli organizasyonlardır.

Türk turizminin öncülerinden olan İZAN grubunun son halkası olan İzan Oteli, İzmir’in Uluslararası Fuar alanına yakın konumu ile şehrin merkezine yürüme mesafesindedir. Bütün odalarımızda; Klima, 24 saat Sıcak Su, Wi-Fi İnternet, Uydu Yayınlı Led Tv, Telefon, Saç Kurutma Makinası, Mini Bar, Kasa mevcuttur.

Yoğun iş günü sonrasında konsepti ile rahatlayacağınız modern tarzda dizayn edilmiş geniş 7 suit, toplam 57 oda ve 150 yatak kapasitesi, aileler için özel geçişli odaları, rahatlatıcı atmosferi, konukseverliği ve diğer imkânları ile misafirlerimizin hizmetindedir.

Galeri

Rezervasyon bilgilerinizi bize iletin. Size kısa sürede geri dönelim.